Naujiena

Servisas programos papildymai (kalendorius)
2019 m. gruodžio 16 d.

"Servisas" kūrėjų komanda visuomet stengiasi įgyvendinti klientų pageidavimus, todėl 2019 metų pabaigai pateikia Jums naują funkcionalumą - vykdomų ir planuojamų darbų kalendorių.

Nuo šiol galėsite matyti savo darbuotojų ar darbo vietų užimtumą ir lengvai planuotis kada galite priimti naujus užsakymus!

Kaip naudotis?

Naują funkcionalumą nuo dabar įjungėme visiems mūsų klientams ir visoms Demo paskyroms.

  1. Jei esate prisijungę prie "Servisas" sistemos rekomenduojame atsijungti ir prisijungti iš naujo, kad pamatytumėte naujai atsiradusius punktus
  2. Kalendoriuje atskiru stulpeliu bus rodomi visi Jūsų darbuotojai ar darbo vietos, todėl juos galite susivesti naujame punkte "Darbuotojai".

Priklausomai nuo to kaip planuojate savo darbus, čia galite suvesti konkrečių mechanikų vardus arba tiesiog darbo vietas (keltuvas1, suvedimas  ir pan.).

3. Užsakymo kūrimo formoje nuo šiol atsidado nauja sekcija "Darbuotojai", kurioje ir galėsite pasirinkti vieną ar kelis darbuotojus bei nurodyti priskirto darbo pradžią ir trukmę valandomis.

PASTABA: Užsakymo formoje nebelieka lauko "Priskirtas mechanikas", tačiau tie, kas jau vesdavo mechanikų vardus - juos automatiškai ras naujame modulyje "Darbuotojai" ir jų pakartotinai nereikės kurti.

Kiek tai kainuoja?

Visiems esamiems klientams naujas funkcionalumas NEMOKAMAS! 

Nauji klientai galės naudotis šiuo funkcionalumu tik užsisakę planą "Specialus" ar "Profesionalus".

Sužinokite daugiau apie Servisas programos kainas čia.

PASTABA: Jei nenorite naudotis kalendoriaus funkcionalumu ir norite, kad jis būtų atjungtas - informuokite ir naujus punktus pašalinsime iš Jūsų paskyros.

Kitos naujienos: